HAKKIMIZDA


Firuz Grup
; kaliteyi benimseyip  hedeflerini sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçlarına uygun  çözümler üreten müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir bir kuruluştur.

Firuz Grup olarak ülkemizde bizden sonraki nesillere daha iyi  yaşam standartlarını sağlayarak, insanlarımızın yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir. Bu amaçla benimsediği yönetim sistemleri çerçevesinde,  yasal zorunluluklara ve teknik şartnamelere uygun, sadece müşterilerin değil, kullanıcılarında memnuniyetini gözeten ve yaşam kalitesini arttıran yapılar inşa etmek, tüm imalat sürecinde çalışan güvenliğini, memnuniyetini ve çevreyi maksimum derecede gözetmek, teknolojik yenilikleri takip etmek ve sürekli eğitimler ile çalışanı ve imalat verimliliğini sürekli geliştirmek, şirketimizin kalite politikası olarak benimsenmiştir.

Firuz Grup attığı her adımda ve yürüttüğü tüm  faaliyetlerde, yasal yükümlülüklere uyarak, çevrenin en az oranda etkilenmesini ve kirlenmenin asgari seviyede tutulmasına öncelik vermektedir. Çevre anlayışımız, bütçelerinin sağladığı olanaklar çerçevesinde, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak ve her yeni projede çevreyi koruma ve kirliliği önlemede sürekli iyileştirme sağlayarak gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam  bırakmaktır

MİSYONUMUZ

Firuz Grup; Yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı çerçevesinde müşteri kitlesine, fark yaratan hizmetler sunmak ve gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam  bırakmak.

VİZYONUMUZ

Firuz Grup; Sektördeki hızlı değişimi takip edip, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaya yönelik yaklaşımlarla; alanında lider konuma gelmek ve bu ayrıcalıklı konumu, hayata geçirdiği prestijli projelerle güçlendirmek.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

kalitemizFiruz Grup; ülkemizde bizden sonra gelecek olan nesillere daha iyi maddi varlık ve yaşam standartlarını sağlayarak, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi ilkesini benimsemiştir.

Kalite Yönetim Standartları çerçevesinde yaşam kalitesinin iyileştirilmesi için yasal zorunluluklara, teknik şartnamelere uygun sadece müşterilerinin değil, nihai kullanıcılarının memnuniyetini gözeten, yaşam kalitesini arttıran yapılar üretmeyi Kalite Politikası olarak benimsemiştir.

 

ÇEVRE VE SAĞLIK POLİTİKAMIZ

cevreee-768x154Firuz Grup; Yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı çerçevesinde müşteri kitlesine, fark yaratan hizmetler sunmayı ve  gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlayacak bir ortam  bırakmayı amaç edinmiştir

 

İGS POLİTİKAMIZ

asd-1000x300-768x230Firuz Grup; projelerini uygularken çalışanların, taşeronların ve işyerlerimize ulaşan  diğer kişilerin  (ziyaretçilerinin) sağlığını ve güvenliğini emniyetli ortamlar hazırlayarak gözetir.